Celý program zde


10
LISTOPAD
DRUHÝ DEN CHINA INVESTMENT FORUM
10:30 – 16:00 Praha, Reprezentační sály Pražského hradu
Panelové diskuse, oběd
10:30 – 12:00 PANELOVÉ DISKUSE I. - Finanční spolupráce (Španělský sál)
10:30 – 12:00 PANELOVÉ DISKUSE I. - Spolupráce v technologiích, vědě a výzkumu (Rudolfova galerie)
12:00 – 13:30 Oběd
13:30 – 16:00 PANELOVÉ DISKUSE II. - Ekonomická spolupráce, obchod a investice (Španělský sál)
13:30 – 16:00 PANELOVÉ DISKUSE II. - Spolupráce v cestovním ruchu - Praha jako letecký hub pro spojení mezi zeměmi SVE a Čínou (Rudolfova galerie)
 
10:30 – 12:00
Španělský sál
PANELOVÉ DISKUSE I. - Finanční spolupráce (Španělský sál)
photo
flag
MIROSLAV SINGER

Guvernér ČNB

photo
flag
GAO PENG

Náměstek generálního ředitele, Bank of China

photo
flag
TOMÁŠ PROUZA

Státní tajemník pro evropské záležitosti

photo
flag
JIŘÍ ŠMEJC

Generální ředitel, Home Credit Group

photo
flag
RAN XU

Prezident, Modern Logistics and Finance Department, Ping an Bank

 

photo
flag
JIANG CHENGJUN

Generální ředitel, Haitong Securities

photo
flag
DUŠAN PALCR

Místopředseda představenstva, J&T Finance Group SE

photo
flag
JAMES CHEW

Globální ředitel pro regulační politiku HSBC Holdings

photo
flag
HE BIN

Předseda představenstva, Jun Zheng Capital Management

 
photo
flag
WU HUAZHI

Ředitel, ICBC (Europe) Investment Banking Center

 
photo
flag
WANG BO

Náměstek generálního ředitele, China Construction Bank (Europe)

 
 
10:30 – 12:00
Rudolfova galerie
PANELOVÉ DISKUSE I. - Spolupráce v technologiích, vědě a výzkumu (Rudolfova galerie)
photo
flag
Pavel BĚLOBRÁDEK

Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace, ČR

photo
flag
HU YANXIN

Prezident, China Economic Cooperation Center

photo
flag
KAREL HAVLÍČEK

Předseda představenstva, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

photo
flag
LUO JIAMANG

Viceprezident, China National Machinery Industry Corporation (Sinomach)

photo
flag
RADOSLAW KEDZIA

Generální ředitel, Huawei Technologies (Czech)

photo
flag
ZHU XIAOZHONG

Profesor, Čínská akademie společenských věd

photo
flag
PETER BODNÁR

Předseda představenstva, Škoda Praha

photo
flag
ZHANG YANSHENG

Generální tajemník, Akademický výbor Národní komise pro rozvoj a reformy

 
photo
flag
CSABA WOLF

Bývalý obchodní a ekonomický rada Velvyslanectví Maďarska v ČLR

photo
flag
XIE JIAJIE

Náměstek generálního ředitele, China National Nuclear Corporation

 
photo
flag
WANG ZHIWEI

Profesor, Univerzita tradiční čínské medicíny v Šanghaji

 
12:00 – 13:30
Oběd
 
13:30 – 16:00
Španělský sál
PANELOVÉ DISKUSE II. - Ekonomická spolupráce, obchod a investice (Španělský sál)
photo
flag
JAN MLÁDEK

Ministr průmyslu a obchodu ČR

photo
flag
DU DEYIN

Předseda, Stálý výbor Pekingského Lidového shromáždění

photo
flag
MARTIN TLAPA

Náměstek ministra zahraničních věcí ČR

photo
flag
QIN BOYONG

Viceguvernérka provincie Hebei

photo
flag
CHAN CHAUTO

Prezident, CEFC China Energy Company Limited

photo
flag
VLADIMÍR DLOUHÝ

Prezident Hospodářské komory ČR

photo
flag
ROBERT HERSOV

Předseda představenstva, Invest Africa

photo
flag
LEOŠ NOVOTNÝ

Předseda představenstva, Leo Express

photo
flag
XIONG YANBIN

Předseda představenstva, Jiangxi Provincial Railway Investment Group Company

 
photo
flag
MAREK DOSPIVA

Partner,  Penta Investments

 
photo
flag
WANG JIANBO

Náměstek generálního ředitele, Rizhao Port Group

photo
flag
JOSEF KOTRBA

Vedoucí partner, Deloitte

 
13:30 – 16:00
Rudolfova galerie
PANELOVÉ DISKUSE II. - Spolupráce v cestovním ruchu - Praha jako letecký hub pro spojení mezi zeměmi SVE a Čínou (Rudolfova galerie)
photo
flag
KARLA ŠLECHTOVÁ

Ministryně pro místní rozvoj ČR

photo
flag
VÁCLAV ŘEHOŘ

Předseda představenstva, Český aeroholding

photo
flag
LI YANGMIN

Stranický tajemník, China Eastern Airlines Corporation Limited

 
photo
flag
VILIAM SIVEK

Prezident, Asociace cestovních kanceláří ČR

photo
flag
BAI BO

Předseda představenstva, Hebei Tourism Group

photo
flag
MONIKA PALATKOVÁ

Generální ředitelka, Czechtourism

photo
flag
XIA SUIJIA

Generální ředitel, CSSC Industrial Complete Equipment&Logistics

 
photo
flag
PETER CHUDÍK

Předseda, Prešovský samosprávný kraj

photo
flag
ZHANG JIANPING

Ředitel, Institut pro mezinárodní ekonomický výzkum Národní komise pro rozvoj a reformy

photo
flag
REN HONGBIN

Viceprezident, Čínská akademie mezinárodního obchodu a ekonomické spolupráce

 
photo
flag
LU ZHENHUA

Ředitel, Zhongjie Industrial Zone

photo
flag
ZHAO XINQUN

Senior Consultant, Lidová vláda města Chizhou