Home Credit China

HC_logo

Home Credit China (HC China) je v současnosti největším poskytovatelem spotřebitelského financování na čínském trhu. Společnost se sídlem v Shenzhenu je plně vlastněna jednou z největších mezinárodních investičních společností ve střední a východní Evropě – PPF Group.

Home Credit China je inovátorem v poskytování spotřebitelských úvěrů. Svým financováním umožňuje většině klientů s prokazatelným pravidelným příjmem nákup zboží v obchodech na úvěr, s dobou schválení úvěru do 60 minut. Splátky úvěru jsou následně rozloženy na požadované období několika měsíců.

Home Credit China nabízí finanční produkty v souladu s politikou čínské vlády, se zaměřením na stimulace domácí poptávky. HC China tak pomáhá svým spotřebitelským financováním, hlavně lokálním výrobcům a prodejcům ke zvyšování obratu, s vidinou nastartování celostátního obchodu se spotřebitelským financováním, který bude provozován a řízen místními čínskými specialisty.

Svou finanční politikou napomáhá ke zvyšování spokojenosti prodejců i zákazníků a tím posiluje pozici Home Creditu v Číně.

WWW stránky společnosti:
www.homecredit.cn/english/