MADETA

Madeta_jpgMADETA a. s. je soukromou českou společností tvořenou 4 výrobními podniky, které jsou všechny umístěné v malebné krajině jihočeského regionu.

Základním principem společnosti MADETA a.s. je produkce mléčných výrobků dle původních receptur starších více než 110 let. Naší hlavní předností je absence jakýchkoliv konzervačních látek a emulgátorů a použití pouze a výhradně přírodních barviv a příchutí. Kvalita a skutečná chuť našich produktů jsou založeny na prémiové kvalitě mléka, které pochází z českých krav. Denně zpracováváme vice jak 1 milion litrů mléka. Následně po zpracování, mléko přichází zpět k našim zákazníkům ve vice než 240 druzích výrobků v různých příchutích, balení a velikostech.

Mléčné výrobky vyrobené společností MADETA lákají také zahraniční zákazníky. Jsme hrdými exportéry do více než 15 zemí v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asie a Afriky.

Veškeré naše výrobní podniky se pyšní certifikátem IFS (International Food Standard) a taktéž jsme byli certifikováni značkou CZ, která nám umožňuje obchodovat naše produkty ve všech zemích Evropské Unie. Pro čínský trh jsou veškeré naše výrobní závody certifikovány a akreditovány Státní Veterinární Správou.

1 MILION LITRŮ MLÉKA DENNĚ

MADETA je prezentována 4 individuálními výrobními závody, které jsou umístěné v blízkosti sebe a umožňují nám tak zpracovávat cca 1 milion litrů mléka denně, což představuje více než 0,4 miliardy litrů mléka ročně. Po zpracování mléka hrdě dodáváme našim zákazníkům více než 240 druhů výrobků, což znamená objem 396,9 miliardy kusů ročně.

HODNOTY

MADETA = rodinná tradice (mlékařské a sýrařské řemeslo se stále dědí z otce na syna), kvalita a věrohodnost pro celé generace s vysoce orientovaným pro-zákaznickým přístupem.

PRODUKTOVÉ KATEGORIE

Mléko, smetana, máslo, jogurty, fermentované produkty, tvaroh a dezerty, čerstvé sýry, tavené sýry, přírodní a bílé sýry, zrající sýry, sýry s modrou a bílou plísní, sýrové dorty a sýrové speciality.

Počet spotřebitelů značky MADETA: cca 6 500 zákazníků

www.madeta.cz