Glaridge, s.r.o.

 

ClaridgeSpolečnost Glaridge, s.r.o. se specializuje na lokalizační a překladatelské služby. Naší misí je pomoc našim zákazníkům se vstupem na globální multijazyčné trhy. Naše portfolio zahrnuje několik desítek světových jazyků včetně evropských, asijských, skandinávských a severoamerických. Lokalizace webů, prezentačních materiálů, nabídek či PR článků, manuálů, návodů k obsluze a mnoho jiných firemních textů, včetně grafické úpravy, dodáváme bez starostí pro zadavatele, v komplexní podobě a v optimálním čase. Společnost tvoří tým zkušených a vyškolených překladatelů, lingvistů, korektorů a DTP specialistů, díky němuž dokážeme zajistit klientovi komfort v podobě komplexních lokalizačních služeb.

Základ služeb společnosti Glaridge, s.r.o. tvoří komplexní příprava a realizace projektů určených pro celosvětový trh či domácího zákazníka. Našim klientům nabízíme lokalizační služby, překlady, DTP a poradenství. Lokalizaci zajišťujeme včetně DTP a tiskových služeb, díky němuž přeložené dokumenty po grafické stránce věrně odpovídají originálu. Náš tým DTP specialistů je schopen zpracovat jakýkoli vstupní formát ve Vámi zvolené jazykové kombinaci. Do našeho širokého jazykového portfolia patří samozřejmě i všechny druhy čínštiny. V současné době aktivně překládáme hlavně do a z čínštiny zjednodušené, která je nejvíce poptávána. Nicméně jsme schopni překládat i do čínštin tradičních (Hong Kong, Taiwan).

Výhodou naší společnosti je poskytování komplexních služeb. Naše schopnost kombinovat lingvistický servis se softwarovým inženýrstvím poskytuje komplexní servis od prvotního vyhodnocení po finální řešení. Při celém procesu lokalizace, od lingvistického překladu až po testování funkčnosti, komunikujete s jedním projektovým manažerem. Programy a dokumenty obsahově přizpůsobíme kulturním a národním normám a zvyklostem. Využíváme systémy překladové paměti, které umožňují značné snížení nákladů, plynulost procesu a zároveň přináší časovou úsporu. Ochrana obchodních tajemství a práv k duševnímu vlastnictví našich partnerů je pro nás zásadní prioritou. Zaručujeme vysoký stupeň důvěrnosti a bezpečnosti.